YouTube SEO ve Video Optimizasyon: TubeBuddy Kullanımı

YouTube'ta Takip Et →

Youtube’da daha çok izlenmek, Youtube SEO geliştirmek ve video optimizasyon için yardımcı araçlardan TubeBuddy nedir, nasıl kullanılır? TubeBuddy kurulumu ve özellikleri, videolara etiket – anahtar kelimeler eklemek, izlenme artırma ve Youtube video seo geliştirmek için ipuçları.

Youtube kanalını geliştirmek ve videoların daha çok izlenmelerini sağlamak için yapılması gereken önemli şeyleri yapmanız gerekir. Rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız Youtube kanalınızı her yönden mükemmel hale getirmelisiniz. Youtube’da içerik üretiyorsanız, bu alanda kendinizi ve kanalınızı geliştirmek istiyorsanız video yönetim araçlarına ihtiyacınız olacaktır.

Aracımızın ismi TubeBuddy. Bu araç favori eklentilerimden biri. Ben de Youtube kanalımı geliştirmek için bu araçtan faydalanıyorum. Ücretli sürümleri ve ek özellikleri olduğu gibi ücretsiz sürümü de kanalınızı geliştirmek için temel özelliklere sahip. Bir tarayıcı eklentisi olması, kullanımı oldukça kolaylaştırıyor.

Youtube Video Açıklamarını Topluca Değiştirme

Youtube video açıklamaları tek tek uğraşmak yerine topluca nasıl değiştirilir? Bunun kolay bir yolu var mı, neler yapmak gerekir?