Youtube’dan Video Programsız Nasıl İndirilir?

YouTube'ta Takip Et →

Yotuube’da beğendiğiniz bir video var ve bu videoyu bilgisayarınıza indirmek, belki de arşivlemek istiyorsunuz. Youtube’dan kolay yöntemle video indirmenin yollarından biri adres değişikliğine gitmektir. Nasıl olduğunu birlikte inceleyelim.

  1. Öncelikle indirmek istediğiniz videoyu açın ve adres çubuğundaki URL’sinde bulunan www. harflerini silin ve yerine ss yazın. Örneğin www.youtube.com/watch şeklinde devam eden adresinizi ssyoutube.com/watch şeklinde devam etmesini sağlamanız gerekiyor.
  2. Sonraki aşama ise karşınıza çıkan formatlardan birini seçmek. En yüksek boyutlu dosya seçeneği bilgisayarınızda daha çok yer kaplar, en düşük p değerine sahip olan dosya ise daha az yer kaplar. Tercih size ait. Bunlardan birini seçtiğiniz anda dosya bilgisayarınıza inmeye başlayacaktır.

Youtube’dan video indirmenin birçok yolu var. Bu yöntemlerden biri de direkt olarak SaveForm.net adresine gidip indirmek istediğiniz videonun adresini buraya kopyalamak. Yine aynı seçeneklerle karşılaşarak indirme işlemini sonlandırabilirsiniz.