SWAP LOTTERY (Çekiliş) Nasıl Çalışır?

Youtube'da Takip Et →

PancakeSwap, CafeSwap gibi swap projelerinde çekilişlere (lottery) katılmak için neler yapabileceğimizi anlatıyorum. Hepsinin temel mantığı aynı. Çekilişlerin şansa dayalı olduğunu unutmayın.

DeFi projelerinin çoğunun kendi içlerinde çekiliş platformları bulunuyor. PancakeSwap ve benzeri çekilişlere katılabilmeniz için, nereye katılıyorsanız oraya ait token’a sahip olmanız gerekiyor. Örneğin PancakeSwap çekilişine katılmak istiyorsanız elinizde mutlaka en az bir CAKE token’ı olmalı. Çünkü o token’larla bilet satın alarak bu çekilişlere katılabiliyorsunuz. Mesela CafeSwap’ta bunu yapmak isterseniz elinizde CafeSwap’ın token’ı olan Brew token bulunması gerekiyor.

4 sayıyı da eşleştirmezseniz endişelenmenize gerek yok! Doğru konumda 2 veya daha fazla sayı eşleştirdiğiniz sürece, bir ödül kazanmanız garanti edilir.

Katıldığınız çekilişlerde herhangi bir kazanma garantisinin olmadığı ve kazanmanın bir şans olduğunu bilerek girmeniz gerekir. Aldığınız biletlerin iadesi de tabii ki söz konusu değil.