Sıfırdan Adobe Photoshop Dersleri Ücretsiz Başlangıç Eğitimi

YouTube'ta Takip Et →

Daha önce Photoshop kullanmadıysanız, Photoshop kullanmayı öğrenmek istiyorsanız bu eğitim size göre olacak. Bu eğitimde Photoshop bilmeyenlerin ve Photoshop kullanmak isteyenlerin bilmesi gereken en önemli özelliklerden bahsedeceğim. Bu dersin sonunda bir Photoshop uzmanı olamayacaksınız belki ama Photoshop’u tanıyacaksınız ve Photoshop’un nasıl kullanıldığını göreceksiniz.

Daha iyi yerlere gelebilmek için, Photoshop’u daha uzmanlık seviyesinde kullanabilmek için Photoshop üzerinde bazı uygulamalar yapmanız gerekiyor. Grafik tasarım alanındaki tecrübelerinizi artırmanız ve vizyonunuzu genişletmeniz gerekiyor. İşte o zaman Photoshop’u daha iyi kullanabilecek düzeye gelebilirsiniz.

Bu dersimizde Photoshop arayüzünü ve temel bilgilerine giriş yaptık. Eğer Photoshop konusunda kendinizi geliştirmek istiyorsanız tavsiyem şu olacak. Diğer Photoshop videolarımı da izleyin ve o videolarda yapılanları uygulamaya çalışın. Şu anki bilgilerinizin üzerine diğer videolardan da bilgi ekleyerek, uygulamalar yapın. Böylece zaman içerisinde Photoshop’u hızlı bir şekilde kullanabilecek seviyeye geleceksiniz.