Mobil Video Düzenleme Programı: InShot

YouTube'ta Takip Et →

Cep telefonuyla video düzenlemek isteyenler için, videolarını mobilden kırpmak, düzenlemek, montajlamak veya arka planına müzik eklemek için InShot çok ideal bir program. InShot programı ile videonuzun boyutunu da ayarlayabiliyorsunuz. Instagram için kare, IG TV için video çekmek için dikey format, Youtube ya da Facebook gibi sosyal mecralar için geniş ekran formatında videoları oluşturabiliyorsunuz.

InShot uygulamasını çektiğiniz videoları kesmek, kırpmak, birleştirmek, video hızını ayarlamak, alta mp3 veya diğer birçok formatta müzik eklemek, fotoğrafların veya videoların üzerine metin / yazı eklemek, görüntülere filtre eklemek için kullanabilirsiniz. Üstüste video bindirme ya da videolara görsel efektler yerine basit anlamda cep telefonunda video düzenlemek isteyenler içindir InShot. Sürekli cep telefonundan içerik üretiyorsanız InShot Pro’yu da satın alabilirsiniz.

Adobe Premiere Rush veya Kinemaster gibi başka programlar da var, ancak Premiere Rush, ücretsiz versiyonunda sadece 3 export alma hakkı veriyor. Kine master video düzenleme programı ise biraz karışık geldi. InShot da ücretsiz versiyonunda sağ altta InShot yazısı ile birlikte export ediyor, ancak çok göze batmayan bir yapısı var.