Fotoğraf Makinesi Özelliklerini Karşılaştırma

Mart 2012
YouTube'ta Takip Et:

Fotoğraf makinesi alırken çoğu zaman iki fotoğraf makinesini karşılaştırır ve karşılıklı olarak özelliklerini inceleriz. Böylece fotoğraf makinesi satın alırken daha bilinçli olarak karar verebiliriz. Size farklı fotoğraf makinesi özelliklerini karşılaştırma sitesinden bahsedeceğim. Bu siteyi kullanarak aynasız fotoğraf makineleri, Canon, Samsung, Nikon gibi dslr makineleri ya da kompakt makineleri özellerini karşılaştırma yapabilirsiniz.

Camerasize.com

Yeni bir fotoğraf makinesi almak isteyenler ya da iki makinenin birbirlerine göre boyutlarının ve ağırlıklarının karşılaştırmalarını yapmak isteyenler için ideal bir site. Fotoğraf makinelerinin yükseklik, genişlik, derinlik ya da ağırlık gibi özelliklerini görebildiğiniz sitede, karşıdan, arkadan, yukarıdan ya da yandan görüntüsüne de ulaşabiliyorsunuz.

Sitenin ilgi çekici diğer bir özelliği ise fotoğraf makinelerinin büyüklüğünü gerçek boyutlarda gösterebilmesi. Aramanın hemen yanındaki büyüteç ikonuna tıkladığınızda sizden ekranınızın büyüklüğünü (15.4, 19 vb…) girmenizi istiyor ve fotoğraf makinesinin gerçek boyutunu ekrana getiriyor.

Gözden kaçırdığım veya eklemek istediğiniz bir şey olursa yorum kısmına yazabilirsiniz.

Kafanıza Takılan Sorular

  • Merhaba, ben Canon ya da Nikon marka veya sizin önerebileceğiniz başka bir marka fotoğraf makinesi almak istiyorum, fakat beynimi karıştıran o kadar fazla husus var ki, umarım siz bana yardımcı olabilirsiniz. Saygılarımla.

    Makinamın çözünürlüğü 18-24 mp, 32 mb kayıt kartı, digital ve dokunmatik ekran, 3-3,5″ ekran, lityum pilli, full hd video kayıt, değişik lensler takılabilen, netliği mükemmel, sehpaya monta edilebilen.