BtcTurk Pro Kripto Para Al Sat ile Para Kazanmak

Youtube'da Takip Et →

Kripto para, Bitcoin ve altcoin al sat yaparak para kazanmak için kullanılan programlardan biri BtcTurk Pro adlı program. Hem IOS hem de Android’e kurulum yapabileceğiniz program Bitcoin, altcoin gibi kripto para al sat yaparak para kazanmak ve internetten para kazanmak, gelir elde etmek için kullanılan programlardan biri. Masaüstü web sitesi de olduğundan isterseniz bilgisayar üzerinden de kontrol edebiliyorsunuz.

BtcTurk Pro Güvenli mi? Nasıl Kayıt Olunur?

BtcTurk Pro, Türkiye’nin önde gelen kripto uygulamalarından biri. Kayıt olmak için ve programın kurulumu ve kullanımı hakkında bilgi almak için videoyu izleyin.

BtcTurk İçin Para Yatırma

Bitcoin satın almak için BtcTurk programına para yatırmanız gerekiyor. BtcTurk hesabına Türk Lirası parası yatırmak için Papara veya Akbank, Denizbank, Ziraat Bankası gibi bankalara Havale/EFT yöntemini kullanabiliyorsunuz. Program size IBAN numarası ve hesap sahibi bilgisi veriyor. Siz de para gönderir gibi bu bilgilere para gönderiyorsunuz. Para gönderdikten sonra BtcTurk hesabınıza para geçmiş oluyor. Bunu Yatır/Çek sekmelerinden yapabiliyorsunuz.

BtcTurk ile Alım Satım Yapmak

Coin alım satım yapmak için BtcTurk uygulamasındaki ya da web sitesindeki Al Sat butonlarını kullanarak rahatlıkla alım satım yapabilirsiniz. Yine bu bahsettiğim platformlardan emirler vererek belli bir limite düştüğünde ve belli bir limite çıktığında otomatik olarak al sat yapma imkanınız da var.

Popular Eğitimler