Kripto Para Borsası Binance Nasıl Kullanılır?

Youtube'da Takip Et →

Kripto para borsaları arasında en yüksek işlem hacmi olan Binance.com, bitcoin ve yüzlerce alt coin ile birlikte birçok kripto çiftinde alım satım imkanı sunuyor. Binance.com hakkında bilgiler, Bnance kullanımı ve Bitcoin – altcoin kripto para satın alımı (al sat), para yatırma ve üyelik nasıl yapılır?

Binance Nasıl Kayıt Olunur ve Hesap Açılır? (2021 Üyelik İşlemleri)

Binance.com’a nasıl kayıt olunur? Binance kayıt olmak, üyelik açmak ya da hesap açmak oldukça kolay. Binance.com’a giriş yaptığınızda karşınıza gelen kayıt ekranında gerekli bilgileri girerek kayıt olabilirsiniz. Sonrasında Binance.com’a para transferi yaparak alım satım işlemlerini başlatabilirsiniz. Bu işlemlerin aynısını Binance mobil uygulaması aracılığıyla da yapmanız mümkün, herhangi bir fark yok. Binance nasıl kayıt olunur, Binance hesap nasıl açılır, nasıl üye olunur öğrenmek için aşağıdaki videoyu izleyin.

Binance Üyelik (Binance Üye Olma) Binance Nasıl Kayıt Olunur?

Binance Para Yatırma Nasıl Yapılır? Papara kullanarak Binance’a en düşük komisyonla Türk Lirası (TRY) yatırma ve yatan parayı, altcoin almak için BTC veya USDT’ye çevirme işlemi nasıl yapılır? Türk Lirası ile Bitcoin ve altcoin nasıl alınır? Binance’a 7 gün 24 saat boyunca, Papara aracılığıyla Türk Lirası yatırmak mümkün. Tabii ki bir Papara hesabınız olmalı ve banka hesabınızdan Papara’ya para transferi yapmış olmalısınız. Sonrasında, Binance hesabınıza Türk Lirası yatırmak için önce Binance hesabınıza giriş yapın. Papara Account Balance ile %1 komisyonla para transferini sağlayabilirsiniz.

Binance Küsüratları BNB’ye Çevirme

Binance, minimum 10 dolarlık işlem açtığı için yaptığımız al satlarda arda kalan küsüratlı tokenları kullanamıyoruz. Ancak şu şekilde kullanabiliyoruz. Bu küsüratlı kripto paralarını BNB’ye dönüştürerek BNB elde edebiliyoruz. Kripto para borsası Binance’ta kalan küsüratları BNB’ye çevirme nasıl yapılır? Küsüratlı rakamlı token’ları, düşük miktardaki coin’leri sıfırlama çözümü nedir?

Popular Eğitimler