Bilgisayarda THETA FUEL (TFuel) Token Madenciliği

Youtube'da Takip Et →

Bilgisayarınızda THETA Fuel Mining (TFUEL Madenciliği) nasıl yapılır? THETA Wallet oluşturma ve Theta Edge Node kurulumu ile ücretsiz TFUEL token kazanmayı adım adım gösteriyorum. Bu videoda THETA nedir?, THETA Wallet (THETA Cüzdan:) kurulumu, THETA Mining programı kurulumu, TFUEL musluğu, TFUEL madenciliği (TFUEL mining) nasıl yapılır?, Binance’a TFUEL kripto para gönderme konularına değiniyoruz.

THETA, Blockchain tabanlı ilk merkeziyetsiz video platformu. Yayıncıların yüksek maliyet gerektiren altyapılar olmadan yayın yapabilmesine, izleyicilerin de bant genişliklerini ve kaynaklarını paylaşarak THETA ödülleri kazanmasını amaçlayan ve kazandığı bu ödülleri video üreticileriyle paylaşılabilmesini sağlayan bir oluşum. Youtube ve Twitch karışımı bir platformları var ve video üreticileri bu platformda yayın yapabiliyor. THETA, gelecekte Samsung teknolojisiyle etkileşimde olabilir.

THETA, çoğu borsada listeli ve Samsung gibi büyük bir firmayla anlaşması olan bir token . THETA’nın bir alt token’ı var ve bunun adı THETA Fuel. TFUEL, Ethereum ve NEO’daki gas gibi, ödeme aracı olarak kullanııyor. TFUEL’i kazanmak için THETA stake etme, Theta.tv platformunda etkileşim ve kullanıcılara önbellek sağlama gibi alternatifler var. Bu videoda bilgisayara indireceğimiz bir program aracılığıyla kullanıcıları önbellek sağlama üzerinde duruyoruz.