3Commas Otomatik Kripto Para Trading Botu

Youtube'da Takip Et →

3Commas, borsaya bağlanmaya gerek kalmadan bot ile al sat yapmaya imkan veren bir uygulama. 3Commas ile basit trade işlemleri yapabilir, TradingView sinyalleri ile otomatik al sat botu kurabilir, otomatik ortalama düşürme özellikleri olan DCA botlardan faydalanabilirsiniz. Kripto trade botu 3Commas‘ın tüm özelliklerini 3 gün boyunca full sürüm kullanabilir ve test edebilirsiniz.

3Commas ve Binance API

3Commas, al sat yaparken Binance, FTX, Okex gibi gerçek borsalardan faydalanır. Al sat botlarının bu borsalarla bağlantısı da API anahtarları sayesinde olur. API anahtarları her borsa içinde oluşturulabilen anahtarlardır. 3Commas’a bu API key’leri tanımladıktan sonra, borsaya girmeye gerek kalmadan trade yapmak mümkün. Bu videoda Binance API key oluşturma ve bu API anahtarını 3Commas’a bağlamayı gösteriyorum.

Akıllı Trade Botu Smart Trade

3Commas botu özelliklerinden Smart Trade ile al sat işlemlerinizi duygulardan uzak, tamamen tekniğe dayalı bir şekilde yapabilirsiniz. Smart Trade özelliği kar alma, stop loss koyma özelliklerinin yanı sıra takip özellikleriyle de öne çıkıyor. Trailing buy özelliği ile satın almadan önce takibe başlayabilir, trailing take profit özelliği ile kar oranınızı artırabilir ve stop loss timeout özelliği ile de larınızın patlatılmasını engelleyebilirsiniz. Bu videoda 3Commas’ın Smart Trade özelliği nasıl kullanılır, detaylarıyla anlatıyorum.

Video içeriği :3Commas Smart Trade nedir? Smart Trade özelliği nasıl kullanılır? Trailing buy (takip eden satın alma) özelliği, Take profit (kar alma) stratejisi ayarlama, Kademeli kar alma nasıl çalışır? Kar alma takip uygulaması (trailing take profit) Stop loss nasıl kullanılır? Stop loss timeout özelliği, trailing stop loss özelliği 3Commas Smart Trade üzerinde işlem açma detayları, ortalama düşürme nasıl yapılır?

3Commas ile Telegram Bağlantısı

Akıllı trade (al sat) bot özelliklerine sahip 3Commas ile 3Commas üzerinde yapılan işlemlerden anında haberdar olabilmek için kullanılan telegram bağlantısı / entegrasyonu nasıl yapılır?